producent standów
Reklama

Standy kartonowe – tani sposób na przyciągnięcie wzroku klientów

Chcesz zaprezentować swoją ofertę tak, aby natychmiast przyciągała wzrok? W takim przypadku warto postawić na standy kartonowe, które doskonale łączą w sobie wysoką skuteczność w promocji z przystępną ceną!

Towary w sklepach można prezentować nie tylko na półkach. Można umieścić je także na standach kartonowych, które stanowią skuteczny sposób przedstawienia oferty firmy, a przy tym zachęcają do dokonania zakupu.

Dlaczego warto zainwestować w standy kartonowe?

Standy to specjalne produkty przeznaczone do ekspozycji różnych towarów. Ich nazwa wzięła się z języka angielskiego, a dokładnie od słowa „stand”, czyli „stojak”, „stoisko” czy „stać”. Standy to zatem stojące produkty umożliwiające zaprezentowanie określonych przedmiotów – od towarów w sklepie aż do ulotek czy katalogów reklamowych. Aktualnie najczęściej wykorzystuje się standy kartonowe, które wykonane są z mocnego kartonu pokrytego nadrukami przyciągającymi wzrok. Takie standy są stabilne, a przy tym lekkie i łatwe w przenoszeniu. Projekt standu może być indywidualnie dopasowany do prezentowanych towarów. Zatem standy kartonowe to skuteczna, a przy tym bardzo przystępna cenowo metoda na zaprezentowanie oferty firmy – w sklepie, podczas targów, akcji promocyjnych oraz wielu innych wydarzeń.

Gdzie można zamówić standy kartonowe?

Obecnie standy kartonowe dostarczane są przez wiele firm specjalizujących się w produkcji materiałów ekspozycyjnych. Warto zdecydować się na współpracę ze specjalistami w tym zakresie – możemy mieć pewność, że stand będzie estetyczny i funkcjonalny. Swoje zamówienie na standy kartonowe można złożyć także za pośrednictwem internetu – wszystkie formalności związane z jego zakupem można załatwić bez wychodzenia z biura!

Najlepsze produkty, prosto od producenta standów – http://segregatory.pl/standy

Podsumowując, standy kartonowe to skuteczna metoda na atrakcyjną prezentację różnego rodzaju towarów. Dzięki nim asortyment firmy może wyróżnić się na tle konkurencji, co przełoży się na jego większą sprzedaż. Standy jednocześnie mają bardzo atrakcyjne ceny, co czyni z nich ekonomiczną metodę ekspozycji towarów!